Společnost Overlooking Countless Small Mountains (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů 5kwh rozšiřitelné domácí záložní elektrárny v Číně. Máme přední-výrobní zařízení na světě a silné výrobní kapacity. Vítejte ve velkoobchodní velkoobjemové prémiové 5kwh rozšiřitelné domácí záložní elektrárně z naší továrny.
Y5|5kWh rozšiřitelná domácí záloha
Výrobce domácí záložní elektrárny o kapacitě 5 kWh pro projekty s vysokou-energetickou rezervou
Y5 poskytuje 5040Wh úložiště LiFePO4 v domácí-záložní platformě na kolečkách. Mezi jeho stabilní-trhové funkce patří 7000W rázový výkon, solární příkon až 2100W a kompatibilita s rozšiřujícími bateriemi Y5-BAT, zatímco AC výstup a AC nabíjení jsou vybírány podle regionální verze.
Stabilní fakta před výběrem SKU
Nejprve určete běžnou 5kWh platformu a poté uzamkněte regionální elektrickou verzi
Y5 používá jeden název rodiny produktů napříč regionálními konfiguracemi. Čistý proces zadávání zakázek odděluje skutečnosti, které se nemění, od hodnot AC, které se mění.
Základní energetická rezerva
Pomocí požadavku na uloženou-energii zjistěte, zda je Y5 správná třída kapacity.
Nárazová výška
Vyhodnoťte požadavek na krátké spuštění odděleně od trvalého regionálního AC limitu.
Solární vstupní strop
Specifikace FV vstupu je sdílena aktuálními účtováními EU a USA.
Kompatibilita rozšíření
Pro Y5 je uvedeno až 15 kompatibilních sad Y5-BAT; detaily připojení k systému stále vyžadují potvrzení projektu.
Regionální výstupní matice
Vyberte si elektrickou konfiguraci Y5 podle cílového trhu
Y5 se prodává v rámci jedné modelové řady, ale elektrická specifikace-závisí na trhu. Pro přesnost nabídky vyberte nejprve cílovou verzi a použijte pouze hodnoty přiřazené této verzi.
220–240V · 5000W max · 5000W bypass
Výstup střídavého proudu 50/60 Hz s přepětím 7 000 W, výstup 12 V/30 A Anderson a dva 60W porty USB-C.
100–120V · 4000W max · 2200W bypass
50/60Hz AC výstup se stejným 7000W přepětím a přímým DC/USB rozhraním.
| Pole | EU SKU | US SKU |
|---|---|---|
| AC výstupní napětí | 220–240V | 100–120V |
| Frekvence | 50/60 Hz | 50/60 Hz |
| Maximální AC výstup | 5000W | 4000W |
| Přepěťový výstup | 7000W | 7000W |
| Režim přemostění | 5000W | 2200W |
| Andersonův výstup | 12V / 30A | 12V / 30A |
| Výstup USB-C | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W na port) | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W na port) |
| Výstup USB-A1 | 5V3A; 9V2A; 12V1,5A (18W na port) | 5V3A; 9V2A; 12V1,5A (18W na port) |
| Výstup USB-A2 | 5V2A | 5V2A |
Regionální nabíjecí matice
Síťové nabíjení je specifické pro-oblast, zatímco kapacita FV zůstává na 2100 W
220–240V · 13A max. · 2500W max
Tento profil platí pro konfiguraci 220–240 V Y5.
100–120V · 16A max. · 1800W max
Tento profil platí pro konfiguraci 100–120 V Y5.
12–148 V MPPT
Provozní rozsah 18–140V, až 15A a maximálně 2100W.
12–15V · 8A max
Nabíjení vozidla poskytuje nižší{0}}rychlost vstupu, když není k dispozici síť nebo FV.
Zmrazit verzi regionálního vstupu
Nekombinujte 2500W AC vstup EU a 1800W AC vstup USA do jediné nekvalifikované specifikace SKU.
Energetická rezerva 5 kWh
Sestavte plán zálohování na základě prioritních načtení namísto jednoho běhu titulku
Aplikační materiál Y5 identifikuje 5040Wh LiFePO4 baterii a ilustruje domácí zálohování, práci na dálku, kempování a použití v karavanech. Publikované příklady běhového prostředí jsou referenční hodnoty; odhad projektu by měl používat skutečný profil zatížení kupujícího.
- Upřednostňujte nízkou{0}}zátěž sítě, komunikace a osvětlení
- Zkontrolujte zvlášť požadavek na spuštění kompresoru a motoru
- Vypočítejte vyšší-příkon vaření nebo ohřevu ze skutečného pracovního cyklu
- Rezervní expanzní kapacita pro projekty, kde je limitujícím faktorem doba běhu, nikoli výkon měniče
Směrování napájení
Oddělené AC,-vysokoproudé DC a USB zátěže napříč dostupnými rozhraními
12V / 30A
Vysoko{0}}proudový DC výstup pro kompatibilní zařízení a správně dimenzovanou kabeláž.
12V / 10A · 120W celkem
Přímý 12V výstup pro kompatibilní zařízení s nižším proudem-.
2 × 60W
Profily až 20V/3A pro kompatibilní zařízení USB-C.
3 × 18W + 1 × 10W
Více portů USB-A pro menší elektroniku a příslušenství.
Expanzní žebřík
Přidejte Y5-BAT, když je omezením uložená energie, nikoli střídavý výstup
Y5 lze spárovat s Y5-BAT, když projekt potřebuje dodatečnou uloženou energii. Ověřený limit kompatibility je až 15 balení. Plánování rozšíření zůstává oddělené od výběru konfigurace AC pro EU nebo USA.
Vnitřní kapacita 5040 Wh
Začněte se základní jednotkou, když její energetická rezerva již pokrývá požadovanou dobu zálohování.
5040Wh rozšiřující baterie
Pokud aplikace vyžaduje více uložené energie, použijte kompatibilní-baterie.
Uvedeno až 15 balení
Před schválením objednávky na více{0}}baterií potvrďte způsob připojení a požadavky na testovanou verzi systému-pro daný projekt.
Umístění a mobilita
51 kg 5kWh jednotka potřebuje plánovaný přístupový, skladovací a přepravní prostor
Y5 měří přibližně 641,5 × 304,5 × 437,5 mm a váží 51 kg. Integrovaná kolečka pomáhají s pohybem na krátkou-vzdálenost, ale jednotka by měla být stále plánována jako těžký záložní prostředek, nikoli jako ruční baterie pro kempování-.
- Šířka: 641,5 mm / 25,26 palce
- Hloubka: 304,5 mm / 11,99 palce
- Výška: 437,5 mm / 17,22 palce
- Čistá hmotnost: 51 kg / 112,4 lb
Sekundární mobilní použití
Kryt na kolečkách také podporuje dočasné venkovní nasazení
Domácí zálohování je primární kategorií Y5, ale kolový podvozek také umožňuje přemístění pro cestování RV, práci na dálku nebo dočasné napájení venku. Limity zatížení a podmínky prostředí musí stále odpovídat vybrané SKU.
Y5 zde není prezentován jako průmyslová jednotka s hodnocením IP-. Projekty, které vyžadují potvrzenou průmyslovou elektrárnu IP54, by měly místo toho přezkoumat produkt R5.
Technické specifikace
Y5 Technické specifikace pro revizi nákupu
| Model | Y5 |
|---|---|
| Typ produktu | 5040Wh rozšiřitelná domácí záložní elektrárna |
| Kapacita baterie | 5040 Wh |
| Chemie baterií | LiFePO4 |
| EU AC výstup | 220–240V, 50/60Hz, 5000W max |
| AC výstup v USA | 100–120V, 50/60Hz, 4000W max |
| Přepěťový výstup | 7000W |
| Režim bypassu EU | 5000W |
| Režim bypassu USA | 2200W |
| EU AC nabíjecí vstup | 220–240 V, 50 Hz, 13 A max, 2500 W max |
| Vstup AC pro nabíjení v USA | 100–120V, 60Hz, 16A max, 1800W max |
| Solární vstup | 12–148V MPPT; 18–140V, 15A max., 2100W max |
| Vstup vozidla | 12–15V, 8A max |
| Výstup USB-A1 | 5V3A; 9V2A; 12V1,5A (18W na port) |
| Výstup USB-A2 | 5V2A |
| Výstup USB-C | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 15V3A; 20V3A (60W na port) |
| 12V DC / zásuvka do auta | 12V / 10A / 120W celkem |
| Andersonův výstup | 12V / 30A |
| Rozměry | 641,5 × 304,5 × 437,5 mm / 25,26 × 11,99 × 17,22 palce |
| Čistá hmotnost | 51 kg / 112,4 lb |
| Expanzní baterie | Y5-BAT 5040Wh; až 15 balení uvedených jako kompatibilní s Y5 |
Před výrobou by nákupní objednávka měla identifikovat cílový trh, formát zásuvky a odpovídající hodnoty výstupu, vstupu a bypassu. Neuvádějte tato regionální pole bez odkazu na SKU.
Spojovací balíček
Standardní kabelová sada Y5 pokrývá čtyři nabíjecí a spojovací trasy
Aktuální obrázek balíčku Y5 ukazuje komplexní sadu připojení spolu s uživatelskou příručkou a záručním listem.
AC nabíjecí kabel
Připojte síťový kabel ke schválené zástrčce a elektrickému SKU.
Kabel Anderson-to{1}}Anderson
Před schválením konečného balicího listu ověřte zamýšlené připojení Anderson.
Zapalovač a adaptéry 7909
Na štítcích balení jsou uvedeny kabely od cigaret-zapalovače-k-Anderson a 7909-k-Anderson.
kabel MC4-k-Anderson
Spárujte s FV hardwarem pouze po kontrole napětí a proudu pole vůči vstupním limitům Y5.
Na obrázku je také návod k použití a záruční list. U každé velkoobchodní objednávky potvrďte množství kabelu, jazyk návodu, značku a znění záruky.
Řízení uvolnění z výroby
Tovární testování verze by mělo ověřit přesnou konfiguraci trhu Y5
Jednotky Y5 před odesláním procházejí elektrickou kontrolou. Hromadné vydání by mělo být vázáno na schválenou tržní verzi, sadu rozhraní a konfiguraci-specifickou pro objednávku.
- Potvrďte identitu Y5, kapacitu 5040 Wh a SKU cílového-trhu
- Otestujte použitelný AC strop: 5000W EU nebo 4000W US
- Zkontrolujte odezvu 7 000 W při přepětí a konkrétní{1}}trhový limit bypassu
- Pro objednanou verzi otestujte sítě, FV a nabíjecí cesty vozidla
- Zkontrolujte Anderson, výstup USB-C, USB-A a 12V
- Přizpůsobte zabalené kabely a jakýkoli požadavek Y5-BAT nákupní objednávce
Specifikace velkoobchodního nákupu
Velkoobchodní nabídky Y5 začínají výběrem cílového-trhu SKU
Pro distributory, dovozce, nákupčí soukromých-značek a projektové objednávky by měl být Y5 kotován z definované tržní konfigurace. Kapacita, AC verze, očekávané zatížení a záměr rozšíření by měly být specifikovány jako samostatná pole nákupu.
Elektrický profil EU nebo USA
Uveďte cílovou zemi spolu s napětím, frekvencí a formátem zásuvky.
Kontinuální a startovací poptávka
Popište zátěže, které poběží společně, a označte motory, kompresory nebo jiná zařízení s vysokým{0}}náběhem.
Runtime a plán Y5-BAT
Uveďte cílové okno zálohování a plánované množství Y5-BAT, pokud je vyžadováno rozšíření.
Množství, značka a dokumenty
Zadejte množství, potřeby soukromého{0}}štítku, balení, jazyk dokumentu a cílové datum dodání.
Často kladené otázky
Dotazy kupujících Y5 ohledně regionálních verzí a velikosti systému
Otázka: Je každá verze Y5 5000W elektrárna?
Odpověď: Ne. Současná verze pro EU uvádí až 5000W střídavého výkonu, zatímco verze pro USA uvádí až 4000W. Oba využívají modelovou řadu Y5 a kapacitu 5040 Wh.
Otázka: Jaký je rázový výstup Y5?
Odpověď: Obě aktuální tržní konfigurace specifikují 7000W rázový výstup.
Otázka: Kolik AC nabíjení podporuje Y5?
A: Maximální síťové nabíjení je 2500 W pro EU SKU a 1800 W pro US SKU.
Otázka: Jaký solární vstup může Y5 přijmout?
A: FV vstup je specifikován až do 2100W. Solární vstupní okno je 12–148V, s provozním rozsahem 18–140V a maximálním proudem 15A.
Otázka: Může Y5 používat rozšiřující baterie Y5-BAT?
A: Ano. Ověřený limit kompatibility je až 15 Y5-balíčků BAT. Před dokončením objednávky na více baterií by měly být potvrzeny požadavky na hardware připojení a testovanou verzi systému-.
Otázka: Jakou chemii baterie používá Y5?
A: Aktuální grafika aplikace Y5 identifikuje baterii 5040 Wh jako LiFePO4.
Otázka: Mohu si velkoobchodně objednat domácí záložní elektrárny Y5?
A: Ano. Pro velkoobchodní kontrolu uveďte množství objednávky, tržní verzi, očekávané zatížení, způsob účtování, plán rozšíření a soukromé-štítky nebo požadavky na dokumentaci.
Otázka: Co bych měl poskytnout pro hromadnou nabídku Y5?
Odpověď: Odešlete cílovou zemi, množství objednávky, elektrické SKU, současné zatížení, spouštěcí-poznámky k poptávce, zálohovací-časový cíl, podrobnosti o solárním- poli, množství Y5-BAT a požadavky na komerční balení nebo dokumenty.
Odešlete cílovou zemi, množství objednávky, elektrické SKU, simultánní zatížení, spouštěcí-poznámky k poptávce, zálohovací-časový cíl, podrobnosti o solárním- poli, množství Y5-BAT a požadavky na komerční balení nebo dokumenty.
Vyžádejte si cenovou nabídku
Připravte hromadnou objednávku Y5 od tržní verze směrem ven
Uveďte tržní verzi, množství, požadavky na zásuvku, seznam zatížení, spouštěcí{0}}potřeby napájení,{1}}cílovou dobu zálohování, plán FV, množství Y5-BAT a dokumentaci soukromého štítku, aby bylo možné konfiguraci zkontrolovat před cenovou nabídkou.
Populární Tagy: 5kwh rozšiřitelná domácí záložní elektrárna, Čína Výrobci rozšiřitelných domácích záložních elektráren 5kwh, továrna
