3600W rozšiřitelná domácí záložní elektrárna

Odeslat dotaz
3600W rozšiřitelná domácí záložní elektrárna
Podrobnosti
• 3072 Wh vysokokapacitní-záložní energie pro domácnost
• 3600W jmenovitý AC výstup / 7000W přepětí
• EU AC nabíjecí vstup až 2500W
• US AC nabíjecí vstup až 1800W
• Solární nabíjecí příkon až 2100W
• 12V/30A Andersonův vysoko{2}}proudový výstup
• Rozšiřitelné pomocí Y2-BAT, až 15 balení
• 37,8 kg korba s integrovanými koly
Kategorie
Domácí záložní elektrárny
Share to
Popis

Overlooking Countless Small Mountains (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů 3600w rozšiřitelné domácí záložní elektrárny v Číně. Máme přední-výrobní zařízení na světě a silné výrobní kapacity. Vítejte ve velkoobchodní velkoobjemové prémiové 3600w rozšiřitelné domácí záložní elektrárně z naší továrny.

 

Y3|3kWh-Rozšiřitelná domácí záloha třídy

Výrobce domácí záložní elektrárny o výkonu 3 600 W pro delší pokrytí více-zátěží

Y3 kombinuje 3072Wh akumulované energie s 3600W jmenovitým AC výkonem a 7000W přepěťovou kapacitou. Je určen pro zákazníky, kteří potřebují větší provozní rezervu než jednotka třídy 2 kWh-, přičemž si zachovává solární příkon 2 100 W a kompatibilitu s rozšiřujícími bateriemi Y2-BAT.

Hranice plánování:použijte 3600W pro výpočty trvalého AC zatížení a 7000W pouze pro krátkodobé spouštění. Expanzní baterie zvyšují uloženou energii; nezvyšují trvalý AC výkon měniče Y3.
YAZO Y3 3600W 3072Wh expandable home backup power station angled view
3072 WhZákladní energetická kapacita
3600WJmenovitý AC výstup
7000WPřepěťový výstup
2100WMaximální solární příkon
15Maximální počet sad Y2-BAT uvedený pro Y3

Energetická rezerva

3072 Wh poskytuje plánu zálohování více prostoru před přidáním rozšíření

Y3 3072Wh home backup power station device runtime reference for appliances camping and professional work

Základní kapacita 3072 Wh je vhodná pro zákazníky, kteří před přechodem na externí bateriový systém potřebují širší směs základního domácího, mobilního a profesionálního zatížení. Doba běhu stále závisí na skutečném příkonu, pracovním cyklu, ztrátách při konverzi a počátečním stavu nabití.

Nízká remíza

Zatížení sítě a osvětlení

Upřednostněte dlouho{0}}běžnou komunikaci, směrování a osvětlení před volitelnými zařízeními.

Mid Draw

Počítače, chlazení a média

Vypočítejte současnou potřebu a zohledněte cykly kompresoru, kde je to vhodné.

Vysoká remíza

Zařízení na vaření a motor-poháněné

Zkontrolujte trvalý výkon a chování při spouštění odděleně podle limitů 3600W a 7000W.

Údaje o době běhu-obrázku aplikace jsou referenční odhady. Pro komerční konfiguraci použijte skutečný seznam připojených-zatížení kupujícího.

Regionální architektura AC

Verze pro EU a USA sdílejí výkon 3600 W, ale používají různé limity bypassu

Y3 si zachovává stejný jmenovitý a rázový výstup ve svých současných verzích pro EU a USA. Důležitým regionálním rozdílem je výkon bypassu: 3600W na verzi pro EU a 2200W na verzi pro USA.

Y3 EU 220 to 240V output with 3600W rated power 7000W surge and 3600W bypass
Verze EU

220–240 V · 3600W jmenovitý · 3600W bypass

Výstup 50/60 Hz s přepětím 7 000 W, porty USB-C 100 W a výstup Anderson 12 V/30 A.

Y3 US 100 to 120V output with 3600W rated power 7000W surge and 2200W bypass
US verze

100–120 V · 3600W jmenovitý · 2200W bypass

Výstup 50/60 Hz se stejným přepětím 7000 W a přímým rozhraním DC/USB.

Pole Verze EU US verze
AC výstupní napětí 220–240V 100–120V
Frekvence 50/60 Hz 50/60 Hz
Jmenovitý AC výstup 3600W max 3600W max
Přepěťový výstup 7000W 7000W
Režim přemostění 3600W 2200W
Andersonův výstup 12V / 30A 12V / 30A
Výstup USB-A1 5V3A; 9V2A; 12V1,5A 18W na port 5V3A; 9V2A; 12V1,5A 18W na port
Výstup USB-A2 5V2A 5V2A
Výstup USB-C 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W na port 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W na port

Regionální propustnost nabíjení

EU nabíjení dosahuje 2500W, zatímco vstupní strop v USA je 1800W

Nabíjecí systém Y3 používá různé AC stropy podle trhu, ale stejnou solární specifikaci 2100W. Při kombinaci AC, solárních a automobilových vstupů musí celkový příkon stále zůstat v rámci regionálního maximálního příkonu uvedeného pro objednanou verzi.

Y3 EU 2500W AC 2100W solar and vehicle charging input specifications
Nabíjení EU

220–240V · 13A max. · 2500W max

Celkový kombinovaný příkon AC + solární energie + auto musí zůstat v mezích maximálního příkonu EU 2 500 W.

Y3 US 1800W AC 2100W solar and vehicle charging input specifications
Nabíjení v USA

100–120V · 16A max. · 1800W max

Celkový kombinovaný příkon AC + solární energie + auto musí zůstat v rámci maximálního příkonu 1800 W v USA.

Solární vstup

12–148 V MPPT

Provozní rozsah 18–140V, až 15A a maximálně 2100W.

Vstup vozidla

12–15V · 8A max

Nižší-cesta nabíjení pro kompatibilní elektrické systémy vozidel.

Plánování pole

Zkontrolujte Voc, Vmp a proud

Před schválením FV pole ověřte elektrické hodnoty panelu a spojovací hardware.

Přímé DC a USB výstupy

Vyhraďte AC výstupy pro zátěže měniče a nasměrujte kompatibilní zařízení na DC

Anderson

12V / 30A

Vysokoproudé DC připojení pro kompatibilní zařízení a správně dimenzované kabely.

Zásuvka do auta

12V / 10A · 120W celkem

Samostatná výstupní cesta 12V pro kompatibilní vozidla a přenosná zařízení.

USB-C

2 × 100W

Podporuje kompatibilní notebooky a mobilní elektroniku prostřednictvím USB-C PD.

USB-A

3 × 18W + 1 × 10W

Poskytuje několik portů USB-s nižší spotřebou pro obecné příslušenství a mobilní zařízení.

Strategie expanze

Ponechte 3600W měnič a přidejte Y2-BAT, když je omezujícím faktorem doba běhu

Y3 je uveden jako kompatibilní s rozšiřujícími bateriemi Y2-BAT s až 15 baleními. To umožňuje návrhářům systému zvýšit uloženou energii bez změny platformy měniče Y3.

Základna Y3

3072 Wh uložené energie

Použijte základní jednotku, když její energetická rezerva již splňuje požadovanou dobu zálohování.

Y2-BAT

2048Wh rozšiřující baterie

Přidejte kompatibilní rozšiřující kapacitu, když je vyžadována delší doba provozu.

Limit kompatibility

Až 15 balení

Před uvedením vícebateriového systému na trh ověřte požadovaný kabel a testovaný firmware nebo hardware.

Mobilní nasazení

Vestavěná-kola pomáhají přemístit 37,8 kg 3kWh-elektrárnu třídy

Y3 high capacity portable power station at a camping and outdoor deployment

Y3 je těžší domácí-záložní jednotka, ale skříň obsahuje kolečka a přepravní madlo. Díky tomu je praktičtější pro přesun mezi úložištěm, domácí záložní pozicí, dočasnou pracovní oblastí nebo venkovním umístěním.

  • Zálohování pro domácnosti a malé-firmy
  • Dočasné vybavení kanceláří a médií
  • Venkovní vaření a energie v kempu
  • Profesionální zařízení v trvalém limitu 3600W

Technické specifikace

Y3 Technické specifikace pro revizi nákupu

Model Y3
Typ produktu 3600W 3072Wh rozšiřitelná domácí záložní elektrárna
Kapacita baterie 3072 Wh
Jmenovitý AC výstup 3600W
Přepěťový výstup 7000W
EU AC výstup 220–240V, 50/60Hz
AC výstup v USA 100–120V, 50/60Hz
Režim bypassu EU 3600W
Režim bypassu USA 2200W
EU AC nabíjecí vstup 220–240 V, 50 Hz, 13 A max, 2500 W max
Vstup AC pro nabíjení v USA 100–120 V, 60 Hz, 16 A max, 1800 W max
Solární vstup 12–148V MPPT; 18–140V, 15A max., 2100W max
Vstup vozidla 12–15V, 8A max
Výstup USB-A1 5V3A; 9V2A; 12V1,5A 18W na port
Výstup USB-A2 5V2A
Výstup USB-C 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W na port
12V DC / zásuvka do auta 12V / 10A / 120W celkem
Andersonův výstup 12V / 30A
Rozměry 641,5 × 304,5 × 437,5 mm / 25,2 × 11,9 × 17,2 palce
Čistá hmotnost 37,8 kg / 83,33 lb
Expanzní baterie Y2-BAT; až 15 balení uvedených jako kompatibilní
Reference ochrany IP21

Chemické složení baterií a rozsah certifikátu zde nejsou uvedeny jako tvrdá tvrzení o produktu, protože aktuální revidovaný soubor faktů Y3 neposkytuje dostatek důkazů na úrovni modelu-pro jejich zveřejnění bez výhrad.

Y3 dimensions 641.5 by 304.5 by 437.5 millimeters and 37.8 kilogram weight

Logistika a umístění

Naplánujte si skříň o rozměrech 641,5 × 304,5 × 437,5 mm

Čistá hmotnost 37,8 kg a větší kryt ovlivňují hloubku police, manipulaci s kartonem, nakládání vozidla a umístění kolem záložních nákladů.

  • Šířka: 641,5 mm / 25,2 palce
  • Hloubka: 304,5 mm / 11,9 palce
  • Výška: 437,5 mm / 17,2 palce
  • Čistá hmotnost: 37,8 kg / 83,33 lb
Y3 package with AC Anderson vehicle 7909 and MC4 charging cables user manual and warranty card

Spojovací balíček

Pět označených nabíjecích kabelů pokrývá připojovací cesty AC, vozidla, solární energie a Anderson

Obrázek balíčku Y3 ukazuje širokou sadu připojení vhodnou pro rozšiřitelný systém s vyšší{1}}kapacitou.

AC

AC nabíjecí kabel

Před výrobou potvrďte cílovou-verzi zástrčky a napětí.

Anderson Link

Kabel Anderson-to{1}}Anderson

Potvrďte přesnou roli připojení oproti objednané konfiguraci systému.

Vozidlo / DC

Zapalovač a adaptéry 7909

Na štítku balení jsou uvedeny kabely od-zapalovače-do-Anderson a 7909-pro kabely Anderson.

Sluneční

kabel MC4-k-Anderson

Použijte s kompatibilním FV hardwarem po kontrole napětí a proudu panelu.

Aktuální balíček- obsahuje také uživatelskou příručku a záruční list. V konečné objednávce zmrazte množství kabelů, typ zástrčky, jazyk dokumentu a značku.

Y3 3600W home backup power stations at factory comprehensive electrical test stations

Tovární ověření

Tovární kontroly domácí záložní elektrárny s výkonem 3 600 W by měly zahrnovat regionální bypass a limity nabíjení

Obrázek QC pro konkrétní model- ukazuje jednotky Y3 na komplexních elektrických testovacích stanicích. Kontroly uvolnění by se měly řídit nařízenou regionální specifikací a požadavky na rozšíření.

  • Ověřte identitu modelu Y3, kapacitu 3072 Wh a objednanou AC verzi
  • Zkontrolujte jmenovitý výkon 3 600 W a chování při přepětí 7 000 W
  • Ověřte EU 3600W nebo US 2200W bypass podle potřeby
  • Zkontrolujte regionální AC nabíjení a 2100W solární vstup
  • Ověřte výstupy Anderson, USB-C, USB-A a 12V
  • Potvrďte sadu nabíjecích-kabelů a všechny požadavky Y2-BAT

Definice velkoobchodního systému

Velkoobchodní objednávky Y3 by měly definovat energetickou rezervu, obcházet použití a záměr rozšíření

Y3 dodáváme distributorům, dovozcům, programům soukromých-značek a nákupčím projektů. Užitečný hromadný RFQ by měl definovat cílový trh, profil zatížení a prostředí zpoplatnění před výběrem volitelné kapacity rozšíření.

Elektrická verze

Konfigurace EU nebo USA

Uveďte cílovou zemi, napětí, frekvenci, standard zásuvky a požadavek na bypass.

Energetická rezerva

Základní kapacita a doba běhu

Než se rozhodnete, zda je 3072 Wh dostačující, uveďte základní zatížení a požadovanou provozní dobu.

Nabíjení / Rozšíření

FV pole a plán Y2-BAT

Poskytněte solární elektrické údaje a požadovaný počet rozšiřujících baterií, pokud existují.

Komerční balení

Množství, značka a dokumenty

Potvrďte objem objednávky, logo, balení, manuály, požadované dokumenty a cílové datum dodání.

Často kladené otázky

Y3 technické a nákupní otázky

Jaký je jmenovitý a rázový výstup Y3?+

Y3 je dimenzován na 3600W AC výstup a uvádí 7000W rázový výkon. Použijte 3600 W pro nepřetržité{5}}plánování zátěže.

Mají verze Y3 pro EU a USA stejný bypass?+

č. Aktuální výstupní listy uvádějí 3600W bypass pro verzi EU a 2200W bypass pro verzi USA.

Kolik AC nabíjení podporuje Y3?+

Verze pro EU uvádí až 2500W AC příkon, zatímco verze pro USA uvádí až 1800W.

Jaký solární vstup může Y3 přijmout?+

Y3 podporuje solární vstup až 2100W, se vstupem MPPT 12–148V a provozním rozsahem 18–140V až 15A.

Může Y3 používat rozšiřující baterie Y2-BAT?+

Ano. Y3 je uveden jako kompatibilní s Y2-BAT s až 15 balíčky. Před vydáním konečného systému potvrďte požadovaný kabel a podrobnosti o příslušném testovaném hardwaru nebo firmwaru.

Jak velký a těžký je Y3?+

Y3 měří přibližně 641,5 × 304,5 × 437,5 mm a má čistou hmotnost asi 37,8 kg.

Mohu si velkoobchodně objednat domácí záložní elektrárny Y3?+

Ano. Posuzujeme velkoobchodní objednávky Y3 z množství, cílového trhu, elektrické verze, profilu zatížení, plánu nabíjení, požadavků na rozšíření, značky, balení a dokumentace.

Co bych měl poskytnout pro hromadnou nabídku Y3?+

Uveďte prosím cílovou zemi, množství, napětí a standard zásuvky, připojené zátěže, poptávku po spuštění, cílovou dobu běhu, plán solárního{0}}pole, požadavek Y2-BAT, značku, balení a požadované dokumenty.

Vyžádejte si cenovou nabídku

Nakonfigurujte Y3 kolem limitu regionálního bypassu a požadované energetické rezervy

Sdílejte cílový trh, požadované množství, standard střídavého napětí a zásuvky, nepřetržité a spouštěcí zatížení, cílovou dobu běhu, -specifikace solárního pole, plán rozšíření Y2-BAT, potřeby značky, balení a dokumentů pro technickou a komerční kontrolu.

Populární Tagy: 3600w rozšiřitelná domácí záložní elektrárna, Čína Výrobci rozšiřitelných domácích záložních elektráren 3600w, továrna

Odeslat dotaz