Přenosné elektrárny pro kempování, domácí zálohování a průmyslové použití
Vyrábíme přenosné elektrárny LiFePO4 pro velkoobchod, OEM a projektové zdroje. Sortiment pokrývá kapacitu baterie 288 Wh až 5 040 Wh a jmenovitý výkon 350 W až 6 000 W s produktovými řadami pro kempování a mobilní použití, domácí zálohování a průmyslová pracoviště. Vyberte si produktovou řadu, která odpovídá vaší aplikaci, a poté porovnejte jednotlivé modely podle energetické třídy a regionální elektrické konfigurace. U distributorů a značek lze konečnou objednávku také přizpůsobit požadavkům cílového trhu, množství, balení a soukromých-značek.
-
3600W IP54 průmyslová přenosná elektrárna• Kapacita baterie LiFePO4 3072Wh
• 3600W jmenovitý AC výstup / 7000W přepětí
• Potvrzené krytí IP54
• EU AC nabíjecí vstup až 2500W
• US AC nabíjecí vstup až 1800W
• Solární... -
Průmyslová elektrárna 6000W 4608Wh• Kapacita baterie LiFePO4 4608Wh
• 6000W vysokonapěťový střídavý-výstup
• 7200W přetaktování / 9000W nárazový výstup
• Konfigurace US 120V/240V a EU 230V
• Solární nabíjecí příkon až... -
5kWh Rozšiřitelná domácí záložní elektrárna• 5040Wh LiFePO4 domácí záložní kapacita
• EU výstup až 5000W / US až 4000W
• 7000W rázový výstup pro startovací zátěže
• EU AC vstup 2500W / US vstup 1800W
• Solární nabíjecí příkon... -
2500W rozšiřitelná domácí záložní elektrárna• Kapacita baterie LiFePO4 2048Wh
• 2500W jmenovitý AC výstup / 5400W přepětí
• AC nabíjecí vstup až 1600W
• Solární nabíjecí příkon až 2100W
• 12V/30A Andersonův vysoko{2}}proudový... -
2000W rozšiřitelná domácí záložní elektrárna• 1024Wh baterie LiFePO4 s 3500+ cykly
• 2000W jmenovitý AC výstup / 4500W přepětí
• Rozšiřitelné pomocí Y2-BAT, až 15 balení
• AC nabíjecí vstup až 1400W
• Solární nabíjecí příkon až... -
Domácí záložní elektrárna LiFePO4 s kapacitou 1024 Wh• 1024Wh domácí záložní energie
• 2000W jmenovitý AC výstup / 4500W přepětí
• Doba přenosu bypassu EPS Menší nebo rovna 20 ms
• AC nabíjecí vstup až 1400W
• Solární nabíjecí příkon až... -
Solární generátor 2400W 2232WhY024|Výrobce přenosných elektráren 2400W / 2232Wh 2400W pro kompletní nasazení v terénu-Y024 kombinuje 2232Wh úložiště energie s jmenovitým střídavým výkonem 2400W, 2600W zesílením a 4500W...
-
Vysokokapacitní elektrárna USB-C s kapacitou 2 232 Wh• Vysokokapacitní úložiště energie 2232 Wh-
• Jmenovitý 2400W / 2600W zesílený AC výstup
• 4500W rázový výkon pro startovací zátěže
• Verze s výstupem US 120V a EU 230V
• AC nabíjecí... -
Solární generátor 1500W 1488Wh LiFePO4• Kapacita baterie LiFePO4 1488Wh
• 1500W jmenovitý AC výstup
• 1700W boost / 3600W špičkový výkon
• AC nabíjecí vstup až 400W
• Solární nabíjecí vstup až 480W
• 140W USB-C plus 12V... -
Kempingová elektrárna LiFePO4 1200W 992Wh• Kapacita baterie LiFePO4 992Wh
• 1200W jmenovitý AC výstup
• 1500W zvýšený / 3600W špičkový výkon
• AC nabíjecí vstup až 300W
• Solární nabíjecí vstup až 240W
• Výstupy USB-A,... -
Přenosná elektrárna s rychlým nabíjením 700W• Kapacita přenosného napájení 576 Wh
• 700W jmenovitý AC výstup s 1200W rázem
• AC nabíjecí vstup až 400W
• Solární nabíjecí vstup až 240W
• Výstupní porty USB-A a USB-C
•... -
Kompaktní 350W LiFePO4 přenosná elektrárna• 288Wh baterie LiFePO4
• 350W jmenovitý AC výstup s 600W rázem
• Výstup USB-C až 140 W
• MPPT solární příkon až 240W
• 120V nebo 230V tržní verze
• Výstup autozásuvky...
Vyberte přenosné elektrárny podle aplikace
Pomocí aplikace nejprve zužte produktovou řadu a poté porovnejte modely v tomto rozsahu podle výkonu, kapacity baterie a regionální elektrické konfigurace.
| Produktová řada | Kapacita baterie | AC výstup | Hlavní priorita nákupu |
|---|---|---|---|
| Kempingové elektrárny | 288Wh–2232Wh | 350W–2400W | Přenositelnost, pokrytí zátěže, solární nabíjení a mobilní použití |
| Domácí záložní elektrárny | 1024Wh–5040Wh | 2000W–5000W max, v závislosti na regionální SKU | Doba provozu, zatížení domácnosti, EPS a požadavky na rozšíření |
| Průmyslové elektrárny | 3072Wh–5040Wh | 3600W–6000W | Vysoké{0}}výkonové zatížení, mobilita, konfigurace napětí a provozní prostředí |
Elektrické specifikace se mohou lišit podle regionálního SKU. Před dokončením napětí, nabíjecího vstupu, konfigurace zásuvky nebo maximálního výkonu potvrďte cílovou{1}} tržní verzi.
Výkon a kapacita baterie řeší různé problémy
Elektrárna může mít dostatek akumulované energie, ale nedostatečný výkon střídače, nebo dostatečný výkon, ale příliš málo energie pro požadovanou provozní dobu. Obě hodnoty musí být kontrolovány společně.
Použijte spojitý výstup pro současnou střídavou zátěž a pro motory, kompresory a další vysoko{0}}spouštěcí-zařízení kontrolujte zvlášť požadavek na spouštění nebo přepětí.
Při odhadování doby běhu použijte kapacitu baterie společně se skutečným zatížením, pracovním cyklem, ztrátami při převodu a počátečním stavem nabití.
Definujte aplikaci
Specifikujte kempování, použití RV, zálohování při výpadku domova, práci na staveništi, pronájem, nouzovou reakci nebo jiný případ použití.
Seznam připojených zátěží
Zajistěte provozní příkon, požadavky na spuštění a zařízení, o kterém se očekává, že bude fungovat současně.
Nastavte cíl běhu
Odhadněte provozní dobu mezi nabíjeními, poté vyberte kapacitu a jakýkoli kompatibilní požadavek na rozšíření.
Výrobce přenosných elektráren pro velkoobchodní, hromadné a OEM projekty
Vyrábíme přenosné elektrárny pro distributory, dovozce, značky a projektové nákupčí. Jakmile je vybrán produkt a regionální verze, lze dokončit komerční požadavky pro velkoobchodní, soukromé-značky a hromadné objednávky.
Velkoobchod a distribuce
Před vyžádáním obchodní nabídky potvrďte skupinu produktů, cílový trh a množství objednávky.
Soukromá značka
Definujte požadavky na logo, štítky, balení a{0}}jazyk manuálu pro schválenou konfiguraci produktu.
Hromadné projektové zakázky
Potvrďte množství, místo určení dodávky, rozsah balení a požadované obchodní dokumenty nebo dokumenty o shodě.
Přiřaďte elektrickou verzi k cílovému trhu
Napětí, frekvence, konfigurace zásuvky a limity nabíjení se liší podle modelu a regionální verze. Řada zahrnuje 120V, 230V a vybrané konfigurace 120/240V, takže cílový trh by měl být potvrzen před výběrem konečného SKU.
Přidejte kapacitu baterie, když je limitujícím faktorem doba běhu
Expanzní baterie zvyšují akumulovanou energii na kompatibilních systémech; nezvyšují automaticky výkon měniče. Kompatibilitu je nutné zkontrolovat podle modelu elektrárny a modelu baterie.
Použijte základní jednotku, když se již vejde
Konfigurace s pevnou-kapacitou je jednodušší volbou, když vybraný model již pokrývá požadovaný výkon a provozní dobu.
Přidejte kompatibilní rozšiřující baterii pro delší dobu provozu
Y1 podporuje Y2-BAT a R5 podporuje Y5-BAT. Rozšiřující baterie vybírejte podle potvrzené kompatibility, nikoli pouze podle kapacity.
Ověření kvality a objednávky před hromadnou výrobou
Před hromadnou výrobou potvrďte schválenou verzi produktu, značku, balení, požadované dokumenty a kontrolní kritéria tak, aby výrobní zakázka odpovídala konfiguraci přijaté během vzorkování nebo pilotní kontroly.
Schválení a dokumentace
- Schválený model a regionální SKU
- Ukázková nebo pilotní konfigurace
- Značka, štítky a jazyk manuálu
- Požadovaná dokumentace shody
Kvalita a potvrzení o odeslání
- Použitelné požadavky na kvalitu a testování
- Příslušenství a nabíjecí kabely
- Konfigurace balení
- Před-potvrzení objednávky odesláním
Co zahrnout do přenosné elektrárny RFQ
Kompletní RFQ zpřesňuje výběr modelu a cenovou nabídku tím, že kombinuje hlavní technické požadavky s rozsahem komerční objednávky.
Často kladené otázky o přenosných elektrárnách
Ano. Vyrábíme přenosné elektrárny pro B2B, velkoobchodní, hromadné a OEM projekty. Přenosné solární panely jsou dodávány jako odpovídající příslušenství.
Řada přenosných elektráren pokrývá kapacity baterií od 288Wh do 5040Wh, v závislosti na kategorii produktu a modelu.
Řada dosahuje střídavého výkonu 6000 W s průmyslovou elektrárnou SP-6000. Modely s nižším-výstupem jsou k dispozici pro kempování, domácí zálohování a další požadavky na mobilní napájení.
Vyberte si kempingové modely, pokud je přenositelnost a mobilní použití primární, modely domácí zálohy, pokud jsou hlavními požadavky pokrytí domácí zátěže a doba běhu, a průmyslové modely pro vyšší-energetické zatížení a pracoviště.
Ne. Rozšíření je-specifické pro daný model. Před konfigurací další kapacity ověřte model elektrárny a kompatibilní rozšiřující baterii.
Ne. Elektrická konfigurace se liší podle modelu a regionální verze. Před objednáním si ověřte cílovou zemi, napětí, frekvenci a požadavky na zásuvku.
Společnost Overlooking Countless Small Mountains (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. je jedním z nejspolehlivějších výrobců a dodavatelů přenosných elektráren v Číně. S profesionálním výrobním týmem jsme schopni uspokojit potřeby většiny našich zákazníků. Neváhejte a velkoobchodně velkoobjemové vysoce kvalitní přenosné elektrárny vyrobené v Číně zde z naší továrny.