Domácí záložní elektrárny pro velkoobchod a OEM projekty
YAZO vyrábí domácí záložní elektrárny LiFePO4 od 1024Wh do 5040Wh pro distributory, velkoobchody, značky a OEM nákupčí. Řada zahrnuje 1kWh, 2kWh, 3kWh a 5kWh platformy s různými expanzními cestami, funkcemi EPS a regionálními elektrickými verzemi.
Vyberte si podle základní kapacity, výkonu měniče, požadavků na rozšíření a cílového trhu. Pro výpočty zatížení, běhu zálohy a dimenzování systému použijte nášDomácí řešení zálohování napájení.
-
5kWh Rozšiřitelná domácí záložní elektrárna• 5040Wh LiFePO4 domácí záložní kapacita
• EU výstup až 5000W / US až 4000W
• 7000W rázový výstup pro startovací zátěže
• EU AC vstup 2500W / US vstup 1800W
• Solární nabíjecí příkon... -
2500W rozšiřitelná domácí záložní elektrárna• Kapacita baterie LiFePO4 2048Wh
• 2500W jmenovitý AC výstup / 5400W přepětí
• AC nabíjecí vstup až 1600W
• Solární nabíjecí příkon až 2100W
• 12V/30A Andersonův vysoko{2}}proudový... -
2000W rozšiřitelná domácí záložní elektrárna• 1024Wh baterie LiFePO4 s 3500+ cykly
• 2000W jmenovitý AC výstup / 4500W přepětí
• Rozšiřitelné pomocí Y2-BAT, až 15 balení
• AC nabíjecí vstup až 1400W
• Solární nabíjecí příkon až... -
Domácí záložní elektrárna LiFePO4 s kapacitou 1024 Wh• 1024Wh domácí záložní energie
• 2000W jmenovitý AC výstup / 4500W přepětí
• Doba přenosu bypassu EPS Menší nebo rovna 20 ms
• AC nabíjecí vstup až 1400W
• Solární nabíjecí příkon až... -
3600W rozšiřitelná domácí záložní elektrárna• 3072 Wh vysokokapacitní-záložní energie pro domácnost
• 3600W jmenovitý AC výstup / 7000W přepětí
• EU AC nabíjecí vstup až 2500W
• US AC nabíjecí vstup až 1800W
• Solární nabíjecí... -
3000W EPS domácí záložní elektrárna• 2048Wh domácí záložní energie
• EU 3000W / US 2500W jmenovitý AC výstup
• 3600W boost / 3800W špičkový výkon
• Doba přenosu bypassu EPS Menší nebo rovna 20 ms
• EU AC nabíjecí vstup...
Vyberte podle platformy zálohování
Hlavním rozdílem mezi těmito domácími záložními elektrárnami není samotná kapacita. Cesta rozšíření, funkce EPS a regionální výstup mohou změnit platformu, která vyhovuje zdrojovému programu.
Kompaktní nebo rozšiřitelné
Y1 Lite · Y1Oba používají základnu 1024Wh / 2000W. Y1 přidá potvrzenou cestu rozšíření Y2-BAT.
Zobrazit Y1
Dva různé 2048Wh systémy
Y2 · PPY-C2048HY2 zdůrazňuje vyšší solární příkon a větší mez expanze; PPY-C2048H přidává EPS menší nebo rovný 20 ms a regionální výstupní rozdíly.
Zobrazit PPY-C2048H
Vyšší energetická rezerva
Y3 · Y5Y3 pokračuje v platformě Y2-BAT; Y5 přechází na větší rozšiřující systém Y5-BAT a regionální konfiguraci s vysokým výkonem.
Zobrazit Y5Porovnejte platformy Home Backup Power Station
| Model | Základní kapacita | Jmenovitý výstup | Funkce zálohování | Expanzní cesta |
|---|---|---|---|---|
| Y1 Lite | 1024 Wh | 2000W | EPS Menší nebo rovno 20 ms | Není uvedena žádná možnost rozšíření |
| Y1 | 1024 Wh | 2000W | Rozšiřitelná platforma | Y2-BAT · do 15 |
| Y2 | 2048 Wh | 2500W | Solární příkon až 2100W | Y2-BAT · do 15 |
| PPY-C2048H | 2048 Wh | EU 3000W / US 2500W | EPS Menší nebo rovno 20 ms | Y2-BAT · až 8 |
| Y3 | 3072 Wh | 3600W | Platforma Y2-BAT s vyšším{0}}výstupem | Y2-BAT · do 15 |
| Y5 | 5040 Wh | EU až 5000W / USA až 4000W | Regionální-výstupní platforma | Y5-BAT · do 15 |
Velkoobchodní domácí záložní elektrárny pro B2B Sourcing
Jako výrobce domácích záložních elektráren podporuje YAZO velkoobchodní, hromadné a OEM zdroje v několika kapacitních třídách. Nejprve vyberte platformu a poté potvrďte cílový trh, množství a jakékoli požadavky na značku nebo balení.
Testování na{0}}úrovni modelu a tržní dokumentaci naleznete v částiKontrola a testování kvalityaCertifikace a shoda.
Co zahrnout do žádosti o cenovou nabídku
Potřebujete pomoc s dimenzováním záložního napájení?
Použijte naše řešení Home Backup Power pro základní-plánování zátěže, požadavky na spuštění, dobu zálohování, strategii dobíjení a dimenzování rozšíření.
Naplánujte si domácí zálohovací systémČasto kladené otázky o domácí záložní elektrárně
Y1, Y2 a Y3 používají rozšiřující platformu Y2-BAT s až 15 balíčky. PPY-C2048H také používá Y2-BAT s až 8 baleními. Y5 používá Y5-BAT s až 15 balíčky.
Kapacita je jen jeden rozdíl. Y2 poskytuje jmenovitý výkon 2500W, solární vstup až 2100W a až 15 sad Y2-BAT. PPY-C2048H poskytuje EPS menší nebo rovný 20 ms, regionální jmenovitý výkon 3 000 W / 2 500 W a podporuje až 8 sad Y2-BAT.
V dotazu uveďte preferované modely, množství a cílový trh. Prodej může potvrdit dostupný produktový mix a podrobnosti objednávky pro vybrané platformy.
Ne. Výstupní napětí, frekvence, zásuvka, nabíjecí vstup a jmenovitý výstup se mohou lišit podle modelu a regionální verze. Při žádosti o cenovou nabídku uveďte cílovou zemi.
Získejte doporučení a cenovou nabídku na domácí záložní elektrárnu
Pošlete preferovanou platformu, cílový trh, množství, potřeby rozšíření a požadavky OEM.
Pošlete své požadavkySpolečnost Overlooking Countless Small Mountains (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. je jedním z nejspolehlivějších výrobců a dodavatelů domácích záložních elektráren v Číně. S profesionálním výrobním týmem jsme schopni uspokojit potřeby většiny našich zákazníků. Neváhejte, prosím, velkoobchodně velkoobjemové vysoce kvalitní domácí záložní elektrárny vyrobené v Číně zde z naší továrny.