Overlooking Countless Small Mountains (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. je jedním z předních výrobců a dodavatelů 5kwh ip44 průmyslové přenosné elektrárny v Číně. Disponujeme špičkovým-výrobním vybavením a silnými výrobními kapacitami. Vítejte na velkoobchodní velkoobjemové prémiové 5kwh ip44 průmyslové přenosné elektrárně z naší továrny.
R5|Průmyslová elektrárna 5 kWh-třídy IP44
Výrobce průmyslových přenosných elektráren s kapacitou 5040 Wh pro projekty mobilních zařízení s vysokou-energií
R5 posouvá průmyslovou řadu do třídy 5 kWh s úložištěm LiFePO4 5 040 Wh, potvrzeným krytím IP44 a špičkovým výkonem 7 000 W. Současná konfigurace EU poskytuje střídavý výkon až 5 000 W, zatímco konfigurace pro USA poskytuje jmenovitý střídavý výkon 4 000 W.
Rozhodnutí o průmyslové koupi
R5 je průmyslová-volba s vyšší spotřebou energie, když doba běhu R3 nestačí
R5 je umístěn nad R3 pro projekty, které potřebují větší vnitřní energetickou rezervu. Rozhodnutí by mělo být založeno na době provozu, elektrické verzi, přepravních požadavcích a ochraně životního prostředí-ne na jediném hlavním výkonu.
Základní kapacita 5040 Wh
Více uložené energie podporuje delší provozní okna před přidáním rozšiřující baterie.
Potvrzeno IP54
Použijte R5 tam, kde je ochrana proti vniknutí součástí -kritérií výběru produktu; požadovat formální důkazy, když projekt vyžaduje zprávu.
EU 5000W / US 4000W
Nepřetržitý AC výstup se liší podle tržní verze a musí zůstat oddělený v nabídce.
68,3 kg kolový podvozek
Velká kola a rukojeť podporují přemístění, ale plány manipulace by měly odrážet průmyslovou hmotnost jednotky.
Matice verzí EU / USA
Jedna modelová řada R5, dvě různé konfigurace síťového napájení-
220–240V · 5000W max
50/60Hz výstup, 7000W přepětí, 5000W bypass a AC vstup až 2500W.
Jmenovitý výkon 100–120 V · 4000 W
60Hz výstup, špičkový výkon 7000W a AC vstup až 1800W.
| Pole | Verze EU | US verze |
|---|---|---|
| AC výstupní napětí | 220–240V | 100–120V |
| Frekvence | 50/60 Hz | 60 Hz |
| AC výstup | 5000W max | jmenovitý výkon 4000W |
| Bypass | 5000W | 4000W |
| Vrchol / Přepětí | 7000W | 7000W |
| AC vstup | 190–250V, 13A max, 2500W max | 90–140 Vac, 16A max, 1800W max |
Hodnoty bypassu by měly odpovídat odpovídající tržní verzi: 5000W pro konfiguraci EU a 4000W pro konfiguraci pro USA.
Rozložení zátěže
Pro zařízení s vysokým{0}}příkonem použijte střídavý proud a pro kompatibilní elektroniku použijte přímý stejnosměrný proud nebo USB
Výstupní rozhraní R5 kombinuje regionální AC zásuvky s 12V DC a více USB připojeními. Oddělení typů zátěže pomáhá zachovat kapacitu AC zásuvky pro zařízení, která skutečně vyžadují měnič.
Jmenovitý výkon 4000W · Špičkový výkon 7000W
Použijte 4000 W jako limit pro plánování nepřetržitého{1}}zátěže v USA zobrazený na grafu aktuálního výstupu.
12V / 10A · 120W celkem
Přímý DC výstup pro kompatibilní zařízení, která nevyžadují AC konverzi.
Profily USB-A plus USB-C
USB-A je uvedeno až do 18W; aktuální grafika USB-C zobrazuje profily více-napěťových profilů až do 12V/1,5A.
Rozvržení chráněného rozhraní
Kryté zásuvky a kompaktní ovládací panel podporují provoz-orientovaný na pole
Přední rozhraní seskupuje displej, ovládací prvky napájení, AC/DC zásuvky a USB připojení za krytem průmyslového -formátu. Kupující by si měli před schválením ověřit přesné rozložení zásuvky tržní verze.
- Centrální displej pro provozní stav
- Kryté AC/DC přípojné body
- USB nabíjecí porty pro menší elektroniku
- Rozvržení-na straně kola navržené pro mobilní nasazení
Plánování běhu
5040Wh je energetický rozpočet; doba běhu zařízení závisí na aktuálním profilu zatížení
Nejnovější aplikační grafika R5 identifikuje 5040Wh LiFePO4 baterii a ukazuje referenční doby chodu pro domácí zálohování, venkovní vybavení a digitální zařízení. Tyto příklady jsou odhady, nikoli garantované doby běhu projektu.
- Vždy-zatížení oddělte od zařízení s občasným vysokým{1}}výkonem
- Kromě provozního výkonu zkontrolujte požadavek na spuštění motoru a kompresoru
- Použijte skutečný pracovní cyklus pro vaření, ohřev a cyklické zařízení
- Počítejte s převodními ztrátami a počátečním stavem nabití
Rozšíření pro delší pracovní cykly
Použijte Y5-BAT, když projekt potřebuje více uložené energie než 5040Wh základní jednotka
R5 je potvrzena kompatibilita s rozšiřujícími bateriemi Y5-BAT, přičemž je uvedeno až 15 balení. Expanze je určena k rozšíření energetické dostupnosti; nemění to střídavý výkon specifický pro trh R5.
Vnitřní kapacita 5040 Wh
Začněte s interní baterií, když její energetická rezerva již pokrývá požadované provozní okno.
5040Wh rozšiřující baterie
Přidejte kompatibilní kapacitu baterie, když je limitujícím faktorem doba běhu.
Uvedeno až 15 balení
Požadované specifikace kabelů a testované verze firmwaru nebo hardwaru nebyly poskytnuty ke zveřejnění a měly by být potvrzeny pro každý projekt.
Průmyslové a vzdálené nasazení
Kolová 5kWh platforma pro dočasné napájení tam, kde je omezený přístup k pevné síti
Přemístěte skladované -energetické aktivum do nákladu
Používejte podvozek s koly-a-rukojeťmi pro přesun na krátké{2}}vzdálenosti mezi úložištěm, dočasnými pracovními oblastmi a podporovanými venkovními prostory.
Před odesláním naplánujte nabíjení a dobu provozu
Pro práci na dálku definujte připojené zařízení, předpokládanou provozní dobu, expozici prostředí a zdroj dobíjení před nasazením jednotky.
Dočasná síla webu
Vhodné pro vybrané nástroje a zařízení místa v rámci regionálního nepřetržitého{0} výstupního limitu.
Mobilní zásoba energie
Specifikujte tržní verzi, třídu zatížení a způsob nabíjení konzistentně napříč jednotkami vozového parku.
Přenosná energetická rezerva
Použijte kontrolní seznam nasazení zahrnující zatížení, dobu běhu, přístup k účtování a požadovanou dokumentaci.
Pomocné mobilní napájení
Před použitím ověřte současnou poptávku a podmínky prostředí.
Technické specifikace
R5 Technické specifikace pro revizi nákupu
| Model | R5 |
|---|---|
| Typ produktu | 5040Wh IP54 průmyslová přenosná elektrárna |
| Kapacita baterie | 5040 Wh |
| Chemie baterií | LiFePO4 |
| EU AC výstup | 220–240V, 50/60Hz, 5000W max |
| AC výstup v USA | 100–120V, 60Hz, jmenovitý výkon 4000W |
| Vrchol / Přepětí | 7000W |
| Obchvat EU | 5000W |
| Obchvat USA | 4000W |
| EU AC vstup | 190–250V, 50/60Hz, 13A max, 2500W max |
| AC vstup USA | 90–140 Vac, 16A max, 1800W max |
| Solární vstup | Až 2100W |
| Výstup 12V DC | 12V / 10A / 120W celkem |
| Výstup USB-A | 5V/3A, 9V/1,8A, 12V/1,5A; 18W max v aktuální výstupní grafice |
| Výstup USB-C | Zobrazené profily 5V/3A, 7V/2,4A, 9V/1,8A, 12V/1,5A |
| Hodnocení ochrany | IP44 |
| Rozměry | 852,5 × 512 × 502 mm / 33,6 × 20,2 × 19,8 palce |
| Čistá hmotnost | 68,3 kg / přibližně . 150.57 lb |
| Expanzní baterie | Y5-BAT 5040Wh; až 15 balení uvedených jako kompatibilní |
IP54 je potvrzená specifikace R5. Pokud kupující potřebuje konkrétní zprávu o ochraně-proniknutí, rozsah certifikace nebo dokument o souladu s trhem, vyžádejte si před odesláním příslušný dokument pro objednanou jednotku SKU.
Manipulační plán
Díky hmotnosti 68,3 kg jsou kola užitečná, ale zvedání a přeprava stále vyžadují plánování
Šasi R5 má rozměry 852,5 × 512 × 502 mm. Tyto rozměry použijte při plánování nakládky vozidel, skladovacích uliček, hloubky police, přístupu na místo a týmové manipulace.
- Délka: 852,5 mm / 33,6 palce
- Šířka: 512 mm / 20,2 palce
- Výška: 502 mm / 19,8 palce
- Čistá hmotnost: 68,3 kg / přibližně . 150.57 lb
Regionální balíček-Vyšel
Grafika balení EU a USA zobrazuje různé sady příslušenství
Nejnovější obalový materiál R5 by se měl číst podle tržní verze namísto spojování všech kabelů do jednoho univerzálního balicího seznamu.
AC + solární propojovací sada
Zobrazuje elektrárnu, nabíjecí kabel AC, kabel MC4--Anderson, uživatelskou příručku a záruční list.
Jsou zobrazeny další cesty adaptéru
Zobrazuje nabíjecí kabel AC, kabel Anderson{1}}7909, kabel Anderson-MC4 a uživatelskou příručku/záruční dokumenty.
V konečné nabídce a objednávce uveďte množství kabelu, přesný typ konektoru, síťovou zástrčku, jazyk manuálu a znění záruky.
Test stárnutí a kontrola uvolňování
Tovární kontroly R5 by měly být vázány na přesnou konfiguraci regionální objednávky
Model-snímek továrny ukazuje jednotky R5 na testovací lince- stárnutí a kontroly kvality. Plán velkoobchodního uvedení na trh by měl ověřit objednanou verzi napětí, limity výkonu a sadu příslušenství, nikoli pouze kontrolovat identitu modelu.
- Potvrďte identitu R5, kapacitu 5040 Wh a tržní verzi
- Ověřte konfiguraci výstupu 5000W EU nebo 4000W US podle objednávky
- Zkontrolujte 7000W špičkové chování a regionální limity AC vstupu
- Zkontrolujte funkce výstupu AC, 12V DC a USB
- Pro objednání dokumentů použijte znění IP54 a všechny požadované důkazy
- Potvrďte Y5-požadavky na rozšíření BAT a seznam balení pro konkrétní trh
Stručný popis velkoobchodního projektu
Hromadné nabídky R5 vyžadují předem definovanou tržní verzi, pracovní povinnost a prostředí
Dodáváme R5 pro průmyslové distributory, pronájem vozových parků, nákupčí projektů a programy soukromých-značek. Užitečný RFQ by měl definovat, jak se bude jednotka přemisťovat, nabíjet a načítat v cílovém provozním prostředí.
Elektrická verze pro EU nebo USA
Uveďte cílovou zemi, napětí, frekvenci a požadavky na zásuvku.
Zátěž a provozní hodiny
Vyjmenujte simultánní zařízení, požadavky na spuštění a očekávanou denní dobu provozu.
Důkazy expozice a IP
Uveďte, zda projekt vyžaduje formální dokumentaci IP nebo jiné záznamy o shodě.
Množství a privátní značka
Potvrďte objem, značku, balení, dokumenty, požadavek Y5-BAT a cíl dodávky.
Často kladené otázky
Otázky nákupu průmyslové elektrárny R5
Často kladené otázky (FAQ)
Otázka: Má elektrárna R5 IP54?
A: Ano. IP54 je potvrzená specifikace produktu R5. Pokud projekt potřebuje číslo zprávy nebo formální testovací důkaz, vyžádejte si příslušný dokument pro objednané SKU.
Otázka: Je R5 5000W elektrárna na každém trhu?
Odpověď: Ne. Současná verze EU ukazuje maximální střídavý výkon 5000W. Aktuální verze pro USA ukazuje jmenovitý AC výstup 4000W. Oba vykazují špičkový nebo nárazový výkon 7000 W.
Otázka: Kolik AC nabíjení podporuje R5?
A: Obrázek EU uvádí až 2500W AC vstupu. Obrázek v USA uvádí až 1800W AC vstupu.
Otázka: Jaký solární vstup podporuje R5?
A: Aktuální ověřená produktová matice uvádí solární příkon až 2100W pro R5. Před nákupem si ověřte napětí pole, proud a uspořádání konektorů pro projekt.
Otázka: Může R5 používat rozšiřující baterie Y5-BAT?
A: Ano. R5 je potvrzena kompatibilita s Y5-BAT, přičemž je uvedeno až 15 balení. Specifikace kabelů a testované verze firmwaru nebo hardwaru by měly být potvrzeny pro konečný systém.
Otázka: Jak velký a těžký je R5?
A: R5 měří přibližně 852,5 × 512 × 502 mm a má čistou hmotnost 68,3 kg.
Otázka: Mohu koupit průmyslové elektrárny R5 velkoobchodně?
A: Ano. Velkoobchodní projekty mohou být přezkoumány z hlediska množství, cílového trhu, elektrické verze, profilu zatížení, prostředí, plánu nabíjení, požadavků na rozšíření, značky, balení a potřeb dokumentů.
Otázka: Co bych měl poskytnout pro hromadnou nabídku R5?
Odpověď: Poskytněte cílovou zemi, množství, napětí a standard zásuvky, seznam zařízení, poptávku po spuštění a spuštění, provozní prostředí, cílovou dobu běhu, solární plán, množství Y5-BAT, značku, balení a požadované dokumenty o shodě.
Poskytněte cílovou zemi, množství, napětí a standard zásuvky, seznam zařízení, požadavky na provoz a spuštění, provozní prostředí, cílovou dobu provozu, solární plán, množství Y5-BAT, značku, balení a požadované dokumenty o shodě.
Vyžádejte si cenovou nabídku
Nakonfigurujte průmyslový energetický systém R5 podle cílového trhu a pracovního cyklu
Sdílejte tržní verzi, množství, napětí a standard zásuvky, připojená zařízení, nepřetržité a spouštěcí zatížení, provozní prostředí, cílovou dobu běhu, solární plán, Y5-požadavek BAT, požadavky na značku, balení a dokumentaci shody pro technickou a komerční kontrolu.
Populární Tagy: Průmyslová přenosná elektrárna 5kwh ip44, Čína Výrobci průmyslových přenosných elektráren ip44 5kwh, továrna
